تهیه وسائل و مواد مصرفی پروژه ها را در کمترین زمان با سایت ایران نیو کمپ تجربه کنید
تهیه وسائل و مواد مصرفی پروژه ها را در کمترین زمان با سایت ایران نیو کمپ تجربه کنید
بسته پیشنهادی ایران نیوکمپ

بسته پیشنهادی ایران نیوکمپ

چرا ایران نیوکمپ ؟

از آنجا که همیشه شرکت‌ها به‌هنگام برنده شدن در پروژه‌های صنعتی معمولا برای تجهیز کارگاه محدودیت زمانی داشته و کم کردن این زمان در هنگام اجرا کمک زیادی به پیمانکار می‌کند و از طرفی خرید لوازم رفاهی خوابگاهی پرسنل و تجهیزات صنعتی سایت نیز زمانبر می‌باشد ، گردهم آوردن فروشندگان در یک مکان و سفارش آنلاین و سریع برای خریدار یک مزیت بزرگ است .
از سوی دیگر شرکتی که پروژه خود را به اتمام رسانیده ، به صرفه نیست که هزینه انبارداری وسایل را در‌حالی‌که نمی‌داند پروژه بعدی را چه زمان برنده می‌شود، پرداخت کند و یا در بازار به دنبال مشتری باشد. این‌در‌حالیست که همان شرکت می‌تواند با رجوع به سایت ایران نیوکمپ ، برای ارائه یکجا و فروش وسائل مازاد پروژه اقدام نمایند .

 

یک ارزش پیشنهادی

راه اندازی وب سایت جهت نمایش وسایل و قطعات مورد نیاز تجهیز کارگاه پروژه های عمرانی و غیر عمرانی توسط فروشندگان از یک سو و شرکت‌هایی که پس از اتمام کار خود به این نوع وسایل نیاز نداشته و قصد فروش آن‌ها را دارند(دست دوم) از سوی دیگر، هر دو مجموعه به عنوان فروشنده و متقاضیان خرید این نوع وسائل جهت تجهیز کارگاه تحت عنوان خریدار، مشتریان کسب و کار می‌باشند.
نوع کسب و کار: خدماتی
نوع خدمات : واسطه معرفی شرکت‌ها و ارائه دهندگان خرید و فروش تجهیزات کارگاهی در محیط شبکه
خصوصیات ویژه : ارائه محصولات متنوع پروژه محور بشکل یکجا

 

ارائه مطالب مهم به مشتریان

سایت ایران نیوکمپ با ارائه مطالب مرتبط با پروژه‌های صنعتی کشور خصوصا صنایع نفت و گاز وپتروشیمی و همچنین ساختمانی ، با ایجاد بخش‌های متنوع معرفی تخصص مورد نیاز،اخبارمناقصات،تکنولوژی روز و…. از طریق نمایش تجهیزات و وسائل مازاد پروژه‌ها از یک سو و معرفی واگذارکنندگان ماشین‌آلات صنعتی از سوی دیگر ، نهایت تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن و قابل اعتماد جهت انجام معاملات حوزه پروژه، اعم از مالکیت ویا اجاره می‌نماید .
ایران نیو کمپ با استفاده از نوآوری خلاقانه در نمایش تجهیزات مورد لزوم راه اندازی کارگاه و بروز رسانی مداوم محتوای سایت ، سعی در بالا بردن حق انتخاب مدیران پروژه در زمانهای کوتاه ، سایتی مورد اعتماد با قابلیت‌های متنوع در بازار دیجیتال تامین وسائل کارگاهی و رفاهی پروژه طی 5 سال آینده جزو 3 سایت برتر ارائه دهنده این خدمات باشد .

 

ارائه خدمات به مشتریان

خدماتی که در این کسب و کار ارائه می‌شود عبارتند از:
تبلیغات شرکت‌های تولیدی و خدماتی در حوزه پروژه های صنعتی
محیطی پویا جهت انتقال اطلاعات و بررسی مناقصات جاری کشور
محیطی جهت ارائه نیازمندی‌های استخدامی صنایع و جویندگان شغل
محلی جهت نمایش تجهیزات مازاد پروژه‌ها برای فروش(صنعتی)
محلی جهت نمایش تجهیزات مازاد خوابگاهی و رفاهی پروژه‌ها برای فروش

 

هدف از ارائه خدمات

گردآوری اطلاعات پروژه‌های صنعتی در یک محیط شبکه‌ای و گرفتن سهم‌ قابل ملاحظه بازار این مدل کسب و کار.
خریداران با کمترین قیمت ممکن و فروشندگان با قیمت نسبی قابل‌ قبول بازار اجناس خود را در معرض نمایش می‌گذارند.
صرفه‌جویی در وقت و سرمایه و تنوع محصول مهمترین فرصت جدی مشتریان می‌باشد.
از آنجایی که هر پروژه صنعتی در هنگام شروع نیاز به تجهیز کارگاه دارد آن هم در کمترین زمان ممکن و تامین وسائل رفاهی پرسنل و همچنین تجهیزات صنعتی و ساختمانی امری الزامیست ، در نتیجه این سایت می‌تواند یک نیاز مهم را برای مشتری برآورده نماید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *