تهیه وسائل و مواد مصرفی پروژه ها را در کمترین زمان با سایت ایران نیو کمپ تجربه کنید

اصول بازاریابی (پایه)

وبلاگ

23 بهم 1398 317 بازدید
تهیه وسائل و مواد مصرفی پروژه ها را در کمترین زمان با سایت ایران نیو کمپ تجربه کنید
اصول بازاریابی پایه

اصول بازاریابی (پایه)

امروزه فراگیری اصول بازاریابی (پایه) و در مرحله بعد،پیشرفته، برای برند ها و تجارت های مختلف از جمله مهم ترین اقدامات است. اما بازاریابی چیست؟ درحقیقت بازاریابی و بازارسازی از جمله عوامل مهمی است که می‌تواند به فروش یک کالا و یا فروش خدمات مختلف کمک کند. برندها و تجارت‌ها از بازاریابی برای فروش محصولات خود استفاده می‌کنند. در واقع می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک تجارت، بازاریابی است. همچنین موفقیت در آن می‌تواند تمامی جنبه‌های مختلف یک کسب و کار را تحت تاثیر قرار دهد. قطعا فروش بیشتر به درآمد زایی بیشتر کمک خواهد کرد.

4 کاربرد بازاریابی که از ظرفیت محصول در برآورده ساختن نیازهای مشتری نشات میگیرد، هنگام انجام مبادله ظاهر می شود. این فواید شامل موارد زیر هستند :
کاربرد شکل : محصول برای مشتری تولید یا تغییر می یابد. به عنوان مثال طراحی اتومبیل هایی که به گونه ای طراحی شده اند که رانندگان قادر به اتصال I-pod یا دیگر دستگاه ها به آن باشند.

کاربرد زمان : توانایی خرید محصولات از سوی مصرف کنندگان در هر زمان که بخواهند. یک بقال ممکن است مقدار مشخصی از مواد غذایی خاصی را تا فصلی دیگر انبار کند. این کار دسترسی مشتریان به مواد غذایی را هر زمانی که بیشتر میل داشته باشند فراهم می سازد.

کاربرد توزیع : این سودمندی مربوط به زمانی می شود که مصرف کننده قادر به خرید محصول در مکانی که برایش مناسب باشد است. بهترین نمونه این مورد فروش های آنلاین است، چرا که خانه مناسب ترین و راحت ترین مکان برای مصرف کننده است.

کاربرد مالکیت : مالکیت محصول از بازاریاب به خریدار منتقل می شود. به عنوان مثال دریافت وام و خرید اتومبیل که باعث سهولت قابلیت انتقال محصول به مشتری می شود.

آن‌چه در فایل آمورشی اصول بازاریابی فرا خواهید گرفت:

1- مارکتینگ چیست؟
2 – رابطه فروش با مارکتینگ
3 – روش اجرایی مارکتینگ
4 – کانسپت‌های مارکتینگ
5 – پایه و اصول مارکتینگ
6 – ماموریت سازمان‌ها بر اساس مارکتینگ
7 – ابزارهای مارکتینگ

 

جهت دریافت فایل کامل مطالب آموزشی ‘اصول بازاریابی’ کلیک کنید.

اصول-بازاریابی-پایه.pdf

 

 

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *